Restaurant - PubMuhteşem Türk mutfağı

RESTAURANT

Kahvaltı

Otelimizin lobby katında bulunan, 60 kişilik kullanım alanına sahip salonumuzda, her gün 07.00 – 10.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çok zengin çeşitlerden oluşan kahvaltımız, yoğun iş gününüzü rahat geçirmenizi sağlayacak ve günlük enerji ihtiyacınızı karşılayacak şekilde seçilmiş, buna göre hazırlanıp siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Kahvaltımızda tüm yerli ve yabancı misafirlerimizin edindiği alışkanlıklar göz ününde bulundurularak, ürün seçimi ve sunumuna özel bir dikkat ve itina gösterilmiştir. Buna göre; günlük taze çorba, omlet çeşitleri, pizzalar, kurutulmuş meyveler, şarküteri çeşitleri, günlük temin edilen mevsimlik taze meyve ve sebzelerin yanı sıra zengin unlu mamullerimiz ve ekmek büfemiz Açık Büfe Kahvaltı’da sunduklarımızdan sadece bazılarıdır.

Roof bar

90 kişiyi aynı anda ağırlama imkanına sahip roof-Bar Restorantımız tamamen Marmara’nın eşsiz manzarasına cepheli, çok ender bir mekandır. Mükemmel bir günbatımına karşı yemeğinizin tadını çıkarabilir ve mum ışığında içkilerinizi yudumlarken pırıl pırıl bir İstanbul’u seyredebilirsiniz.roofl-Bar Restoran’ın keyfine varmak bir İstanbul ziyaretinin vazgeçilmezleri arasındadır.

  • İletişim
    contact
  • Odalar

    Hotel Nanda, Türk turizmi için üstün kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olup; eksiksiz dekore edilmiş modern ve essiz deniz manzaralı odalarıyla, siz değerli misafirlerimizin İstanbul'da keyifli tatil yapabilme ayrıcalığına varmanızı amaç edinmiştir.

    Hotel Nanda, tüm odalarında televizyon, uydu yayını, klima, internet bağlantısı , direkt telefon hattı, mini bar, saç kurutma makinası ve yeni dekore edilmiş banyoları olan 56 konforlu odasıyla hizmetinizdedir.